Apteczka pierwszej pomocy typu I

Home / Produkt

Zestawy ratownicze

Zestawy ratownicze – dla kogo polecamy?
Zachęcamy do zaopatrzenia karetki, zakładu pracy czy urzędu w zestawy ratownicze, dostosowane do specjalizacji i przeznaczone do profesjonalnego jak i codziennego użytku. Wszystkie zestawy ratownicze, znajdujące się w ofercie naszego sklepu, są dostosowane do potrzeb zarówno służ mundurowych, ratowników wodnych, lekarzy, pielęgniarzy, straży pożarnej i wielu innych. Udostępniamy Państwu opcje tylko najwyższej jakości, dzięki czemu możemy polecić je bez najmniejszych zastrzeżeń. Ważnym dla nas, jako producenta i sprzedawcy sprzętów medycznych i ratowniczych, jest, aby zestawy te spełniały wszelkie wymogi zarówno pracy w terenie jak i w budynkach, niezależnie czy użytecznosci publicznej czy zakładach pracy. Zestawy do ratownictwa medycznego polecane są wszędzie tam, gdzie osoba poszkodowana potrzebuje pomocy a miejsce jest trudno dostępne. Zestawy ratownictwa medycznego są poręczne i pozwalają na łatwy transport, dzięki temu są bardzo praktyczne i z chęcią wykorzystywane przez tysiące ratowników na całym świecie.
Dlaczego warto zaopatrzyć się w profesjonalne zestawy ratownicze?
Profesjonalnie przygotowane zestawy zawierają najbardziej niezbędne wyposażenie do prowadzenia skutecznej akcji ratowniczej z dala od szpitala czy ambulatorium. Wszędzie tam, gdzie osobo poszkodowana potrzebuje pomocy a miejsce jest trudno dostępne. Zestawy ratownictwa medycznego są poręczne i pozwalają na łatwy transport.
Zestawy ratownicze – nasza oferta
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zestawy dla policji, ratowników wodnych, straży pożarnej i lekarzy. Zestawy triage, lekarskie, tlenowe, nesesery pielęgniarskie, podstawowe i zaawansowane apteczki do pierwszej pomocy. Oferujemy zarówno torby jak i wytrzymałe plecaki, dostosowane do przechowywania zawartych w nich komponentów.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie 1–8 z 35 wyników