Biustonosz szkoleniowy PRESTAN

Home / Produkt

Sprzęt szkoleniowy

Sprzęt szkoleniowy
Sprzęt szkoleniowy przystosowany do treningów i ćwiczeń to ważny element zarówno w szkołach medycznych jak i na szkoleniac. W naszym sklepie nabędziecie kompleksowe zestawy szkoleniowe dla ratowników i szkoleniowców, dostosowane do ćwiczeń resyscytacji krążeniowo-oddechowej i innych.

Wyposażenie naszego sklepu spełnia obecne normy i wytyczne a wiele zestawów medycznych można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. W naszym asortymencie znajdują się zarówno podstawowe produkty medyczne, takie jak apteczki pierwszej pomocy oraz materiały opatrunkowe, jak i sprzęty, które przydadzą się w sytuacjach zagrożenia życia, np. defibrylatory aed. To jednak nie wszystko – nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają także szkolenia!
Specjalistyczny sprzęt medyczny treningowy do ćwiczeń
Naszą specjalnością są sprzęty medyczne i szkolenia, zadbaliśmy zatem o kompleksowe wyposażenie akcesoria, niezbędne do przeprowadzania specjalistycznych szkoleń. Posiadamy szeorką ofesrtę sprzętu szkoleniowego, w którego skład wchodzą: podstawowy i rozbudowany zestaw do pozoracji ran, fantomy głowy do nauki intubacji, kamizelka do nauki postępowania z zadławieniem, maseczki na rolce do nauki resyscytacji krążeniowo-oddechowej i inne.

Fantomy szkoleniowe w różnych rozmiarach doskonale spradzą się na szkoleniach z zakresu pierszej pomocy jak i do nauki obchodzenia się z poszkodowanym. Manekiny szkoleniowe do RKO to nasza odpowiedź na potrzeby szkoleniowców, prowadzących ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy. Fantomy i manekiny z defibrylatorem szkoleniowym, trenażem, AQE, BLS, Laerdal, Presta, Brayden, QCPR, zestawy fantomów imitujących kobiety, mężczyzn, dzieci oraz dorosłych – w naszej ofercie znajdziecie wszystko, czego Wam potrzeba.
Pozostała oferta sklepu
Deski ortopedyczne oraz nosze doskonale sprawdzą się podczas transportu pacjentów, którzy zmagają się z urazami kręgosłupa, złamaniami czy też urazami wielonarządowymi. Z kolei w przypadkach wszelkich złamań niezbędne będą produkty przeznaczone do unieruchomienia kończyn. W ich skład wchodzą m.in. takie artykuły jak szyny palcowe Zimmera, szyny Kramera, szyny SPLINT. Natomiast do pracy w terenie przydadzą się plecaki i torby medyczne, w których przenosi się sprzęt ratowniczy, apteczki pierwszej pomocy, ampularia oraz gotowe zestawy ratownicze. Po prostu wszystko co jest potrzebne w profesjonalnym sklepie medycznym.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie 1–8 z 32 wyników