Gaza taktyczna skompresowana, wypełniająca

Home / Produkt

Ratownictwo taktyczne

Ratownictwo taktyczne – opatrunki, zestawy taktyczne
W naszym sklepie znajdziecie również produkty z działu ratownictwo taktyczne. Są to akcesoria i opatrunki szczególnie przystosowane do pracy, zarówno w szpitalu polowym, jak i na polu walki. Najważniejsza w tym przypadku jest kompaktowość, wygoda użytkowania nawet jedną ręką i szybkość działania z danym opatrunkiem – wszystko to stanowi o życiu i śmierci, a wszystko to znajdziecie w naszych produktach. Niewielkie rozmiary pozwalają na dostosowanie zestawu do potrzeb a możliwość trzymania wielu opatrunków przy sobie i wygoda ich użytkowania sprawia, że ratownik może błyksawicznie zabezpieczyć i opatrzeć ranę nawet w ekstremalnie trudnych warunkach.

Zdajemy sobie sprawę z potrzeb ratowników taktycznych – dlatego właśnie przygotowaliśmy kompleksową ofertę, pozwalającą na ich zaopatrzenie w najbardziej potrzebne opatrunki. Znajdziecie wśród nich opatrunki hydrożelowe, wentylowe, okluzyjne, hemostatyczne oraz indywidualne jak i specjalnie skomponowane zestawy a także drobny sprzęt ratowniczy. Oferowane przez nas wyposażenie może spokojnie stanowić ekwipunek patrolu ratowniczego jak i szpitala polowego. Wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że opatrunki taktyczne stanowią przemyślane rozwiązanie na polu walki w dziedzinie ratowania ludzkiego życia. Wśród drobnego sprzętu tsktycznego znsajdziecie takie akcesoria jak kompres chłodzący, opaski zaciskowe (stazy taktyczne) czy też nożyczki ratownicze Tactical MED. Stanowią one świetny dodatek i uzupełnienie do opatrunków, pozwalając na błyskawiczne opatrzenie ran z wykorzystaniem niezwykle trwałych narzędzi. Nasz asortyment jest stale rozwijany, dlatego nie wahajcie się odezwać i regularnie zaglądać, aby zobaczyć, jakie nowe produkty znajdziecie w naszej ofercie. Profesjonalny asortyment i wyposażenie ratowników taktycznych znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Ratownictwo taktyczne – oferta w naszym sklepie
W naszym sklepie sklep.szkolimy.net w tej kategorii mogą Państwo znaleźć różne opatrunki taktyczne, okluzycjne, hemostatyczne, indywidualne, zestawy i inne akcesoria z dziedziny ratownictwa taktycznego. Na pewno każdy znajdzie ten, który najbardziej będzie mu odpowiadać. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie 1–8 z 24 wyników