Ampularium na 49 ampułek

Home / Produkt

Ratownictwo medyczne

Ratownictwo medyczne
Ratownictwo medyczne to ważna gałąź naszego sklepu. Można u nas nabyć kompleksowy i profesjonalny sprzęt zarówno dla ratowników jak i dla osób, które poszukują artykułów i sprzętu medycznego. Wyposażenie naszego sklepu spełnia obecne normy i wytyczne a wiele zestawów medycznych można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. W naszym asortymencie znajdują się zarówno podstawowe produkty medyczne, takie jak apteczki pierwszej pomocy oraz materiały opatrunkowe, jak i sprzęty, które przydadzą się w sytuacjach zagrożenia życia, np. defibrylatory aed. To jednak nie wszystko – nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają także szkolenia!
Specjalistyczny sklep ratownika medycznego
Zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie ze sprzętem medycznym znajdowały się wszystkie niezbędne akcesoria, które mogą przydać się podczas kryzysowej sytuacji. Dlatego też posiadamy bogatą ofertę sprzętu dla ratownictwa medycznego, w którego skład wchodzą m.in. kołnierze ortopedyczne, deski do transportu poszkodowanych, nosze koszowe, ewakuacyjne, płachtowe, akcesoria do resuscytacji, maski i butle tlenowe, rurki do drenażu, koce termiczne, maski anestetyczne, krtaniowe.

Deski ortopedyczne oraz nosze doskonale sprawdzą się podczas transportu pacjentów, którzy zmagają się z urazami kręgosłupa, złamaniami czy też urazami wielonarządowymi. Z kolei w przypadkach wszelkich złamań niezbędne będą produkty przeznaczone do unieruchomienia kończyn. W ich skład wchodzą m.in. takie artykuły jak szyny palcowe Zimmera, szyny Kramera, szyny SPLINT. Natomiast do pracy w terenie przydadzą się plecaki i torby medyczne, w których przenosi się sprzęt ratowniczy, apteczki pierwszej pomocy, ampularia oraz gotowe zestawy ratownicze. Po prostu wszystko co posiada profesjonalny sklep medyczny
Ratownictwo medyczne – sklep ze sprzętem oraz szkoleniami
W naszej ofercie znajdziecie profesjonalny sprzęt do tlenoterapii, intubacji pacjenta, zestawy hydrożeli, opatrunki hydrożelowe dla straży, akcesoria do wspomagania tlenoterapii. Wszystko co jest potrzebne do wstępnego opatrzenia, stabilizacji, ewakuacji oraz transportu poszkodowanego z miejsca wypadku znajdziecie w naszym sklepie. Sprzęt do unieuruchomiania kończyn, nosze i deski ratownicze, wyposażenie ratownicze na basen, kąpielisko, do karetki i ambulansu, dla straży.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie 1–8 z 117 wyników