Akumulator szkoleniowy z ładowarką do defibrylatora AED Philips HeartStart FRx/HS1

Home / Produkt

Defibrylacja

Defibrylator
Defibrylator to urządzenie medyczne, które służy do wykonania zabiegu defibrylacji serca, czyli przywrócenia serca do normalnej, regularnej pracy. W sytuacji awaryjnej, znajomość sposobu użycia defibrylatora może uratować komuś życie. Defibrylator można znaleźć w wielu miejscach publicznych, od ośrodków wypoczynkowych po dworce kolejowe, a wiedza o jego działaniu może pomóc w bardziej efektywnym działaniu w stresującej sytuacji.
Działanie defibrylatora
Jeśli u danej osoby występują oznaki zatrzymania krążenia, można użyć defibrylatora, aby przywrócić normalny rytm serca. Zatrzymanie akcji serca następuje wtedy, gdy serce nagle przestaje pompować krew dookoła ciała, zwykle z powodu problemu z sygnałami elektrycznymi serca. Jeśli serce przestanie pompować krew wokół ciała, mózg będzie pozbawiony tlenu, a to spowoduje utratę przytomności i zatrzymanie oddechu.

Zatrzymanie akcji serca jest uważane za nagły przypadek medyczny i należy podjąć natychmiastowe działania, w przeciwnym razie może być śmiertelne. Jeśli ktoś znajdzie się w zatrzymaniu krążenia, będzie nieprzytomny, nie będzie reagował i nie będzie oddychał, lub nie będzie oddychał normalnie. Jeśli natkniesz się na kogoś w tym stanie, możesz zwiększyć jego szanse na przeżycie dzwoniąc pod numer 999 i wykonując resuscytację krążeniowo-oddechową tak szybko, jak to możliwe. W zależności od miejsca pracy lub miejsca publicznego, do którego chcesz dostać defibrylator, musisz kupić defibrylator dostosowany do Twoich potrzeb. W sklep.szkolimy.net oferujemy rozwiązania w zakresie defibrylatorów dla wielu branż, od szkół i lekkoatletyki po korporacje. Jeśli już wiesz, jakiego rodzaju defibrylatora szukasz, zapoznaj się z naszą ofertą produktów, aby znaleźć ten, którego potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz porady, jaki typ defibrylatora jest odpowiedni dla Twojej organizacji, skontaktuj się z nami już dziś, a my z przyjemnością udzielimy wskazówek dotyczących wszystkich naszych produktów.

W naszym sklepie sklep.szkolimy.net w tej kategorii mogą Państwo znaleźć różne defibrylatory AED, defibrylatory szkoleniowe, baterie, szafki, elektrody i inne akcesoria. Na pewno każdy znajdzie ten który najbardziej będzie mu odpowiadał. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odwiedź naszego facebooka, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Wyświetlanie 1–8 z 91 wyników